Штучний інтелект в чому прикол?

Штучний інтелект напевно захопить світ.

AI (artificial intelligence) вже грає хеві-метал, передбачає катастрофи, пише фейкові новини та перетворює хлопця з «Один удома» на Сільвестра Сталоне. Словом, виносить життя на вищий левел.

Може, ви помітили що тусуємо ми так, як і 40 років назад…. Тож REVO взяли ситуацію під контроль та розробили перший штучний інтелект, який виведе двіжухи людства на новий рівень.

Якщо коротко — тисячі людей натренували складну систему, схожу на мозок людини, придумувати ідеї тусовок.

REVO kAIf — перший у світі штучний інтелект, який генерує ідеї для шалених тусовок. Її базу даних з ідеями дикого двіжу наповнили такі, як ти. З отриманої інформації готова

нейромережа розробила суміш найбільш відірваних тусовок, перемножених між собою на нові складні комбінації в незрозумілий і небезпечно потужний для свідомості homo sapiens спосіб. Штучний інтелект має власну логіку та вподобання, тому результати

його “фантазії” дуууже відрізняються від вигадок людини.

У створенні інтелекту REVO kAIf використано останню розробку від Open AI: модель GPT-2, яку вперше навчили говорити українською. Зібрати мовний корпус мережі – ще той челендж: у хід йшло все, від субтитрів популярних серіалів і суч. укр. літ до пабліків і телеграм-каналів, а це близько шести гігабайтів виключно текстів. Але мовний корпус штучного інтелекту – це 10% навчання. Тобто основа нейромережі може видавати текстові фрагменти різних стилів.

Тільки завдяки людському тренуванню – а це 80% бажаного

результату – в штучного інтелекту з’явилося зв’язне мовлення та розуміння, як видавати екстремальний сатісфекшн. REVO kAIf не просто використовує дані людського розуму для генерації ідей, а буквально наслідує стиль, поєднання, контекст.

REVO kAIf – це не просто генератор прикольних ідей, а комп’ютерний інтелект: окрема самостійна свідомість. Випробувати все, на що здатна нейромережа можливо тут.

Але обережно: після цього почнеться невідворотний процес для двіжух всього людства!

Хочу *%*их ідей вриву